CITY_HOME_MOON_b-2080x965.jpg

УНІКАЛЬНИЙ ФОРМАТ СВЯТА
У ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ

Як відсвяткувати ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, щоб він надовго запам`ятався як найкрутіший?

Віртуальна реальність - це можливість відсвяткувати День народження у Хмельницькому з друзями, подругами або навіть всією сім'єю. Перетворення починається, як тільки ви одягаєте VR-шолом, моментально спрямовує Вас в абсолютно інший, незвіданий вимір. І тут починається свчто! Це вже не тільки ваш День народження, це найбільш креативна варіація з усіх способів, як незабутньо, нестандартно і супер оригінально відсвяткувати ДН у світах, які поєднують закони фізики із грою і чарами, перебуваючи одночасно у Хмельницькому та казковій країні!

icon1-2.png

Потрапляючи до іншого виміру, Ви відчуєте дивне: неймовірне враження від відсутності звичних законів світу і знайомих реалій. Вам з легкістю доведеться повірити в реальність позамежного простору, адже якість картинки відразу налаштовує Ваше сприйняття довіритися тому, що тут, в іншому світі, все абсолютно справжнє!

Хочете перевірити, які на дотик вампіри і зомбі? Бажаєте випробувати запас свого адреналіну і мчати зі швидкістю звуку в гонитві за лідерське місце? У нас ви знайдете як будь-який ігровий світ, так і абсолютно приголомшливий спосіб відсвяткувати День народження, щоб дивовижна подія запам'яталося і стала найкращим подарунком самому собі:

  • захоплюючі хоррори;

  • божевільні шутери;

  • стрілянина без кордонів;

  • несподівані креативні пригоди.

 

Вам потрібно всього лише одягнути шолом HTC VIVE PRO, і ви потрапите в незвіданий простір, який правдоподібно, у всіх трьох вимірах, малює нову реальність.

c575ecf277e235e9f6747a6d6cabee4f_edited.png

Вся зала

3 години

4 шоломи

2200 грн

Як відзначити найкращий ДН крутіше без наших неймовірних можливостей - багато клієнтів вже просто не уявляють. Адже віртуальна реальність захоплює Вас цілком: приголомшливі технології дозволяють відчути ефект присутності і довіритися дійсності баченого всередині шолома.